Now loading.
Please wait.

0850 214 98 04


Bireysel Eğitimler

Tüm eğitim, sertifika programı, zirve ve konferanslarımızdan haberdar olmak için E-Bülten Kayıt

Eğitim Takvimi 2018

6,7,13,14 Ekim 2018 İstanbul

İşçi Alacaklarını Hesaplama Eğitimi Sertifika Programı

İş yasalarında ve iş mahkemeleri kanununda yapılan değişiklikler ile İş Davaları ve işe iade davaları öncesi Avukatlara verilen uzlaşma zemini sağlamaya yönelik Arabuluculuk sistemi kurulmuştur. Bu eğitim, arabuluculuk görüşmelerine katılan tüm tarafların işçi alacaklarını doğru hesaplayabilmesi için hesaplama tekniklerini öğretmeye yönelik hazırlanmıştır.

Bilgi Al Kayıt Ol

17-18 Ekim 2018 İstanbul

Müşteri Odaklı Satış Becerileri Eğitimi

Değişen ihtiyaçlar, bir arada çalışan kuşaklar ve farklı kültürler yöneticilik ve liderliğin birçok prensibini değiştirdi. Bu durum birçok paradigmanın yıkılarak yerine yeni modellerin geliştirilmesi ve uygulanması ihtiyacını doğurdu.

Bilgi Al Kayıt Ol

29 Kasım 2018 İstanbul

Pazarlama 4.0 ve İnsan Dokunuşu Konferansı

Endüstri 4.0 çağının etkileri gün geçtikçe hem iş hem de sosyal hayatta daha da hissediliyor. Nesnelerin interneti, pazarlama otomasyonu, Omnichannel yaklaşımlar iş hayatında pazarlama süreçlerinin vazgeçilmez bileşenleri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu konferansın hedefi; Pazarlama 4.0'ın gelişimini, firmalardaki uygulamalarını incelerken insan doğasının, duygularının pazarlama teknolojileri ile dengelenmesi ile ortaya çıkacak başarılı sonuçları katılımcılarla paylaşmaktır.

Bilgi Al Kayıt Ol